1
2
3

Hem keyifli hem kazançlı bir kampanyaya daha hoşgeldiniz;

DP FIRSAT KUTULARI SİZLERLE ! 
 
Nedir bu DP Fırsat Kutusu? 
 
 DiecastPazar.com web sitesinden alımını yapabileceğiniz, satın alırken sanal eve geldiğinde ise gerçek bir hazine kutusu. 
 
Kutudan neler çıkıyor? 
 
 Seçeceğiniz 3 farklı kademedeki kutulardan çeşitli 1:64 ölçek model arabalar edinebilirsiniz. Mini gt Mijo , Kaido House , Mini gt Kutulu versiyon, Greenlight, hotwheels, matchbox ve bunların nadir olan modelleri ile chase versiyonlarını kovalama şansınız olur. 
 Ürünleri rastgele kutulara atıyoruz lakin ürün prestij seviyesi rastgele değil tabi ki … 
 
Prestij Seviyesi nedir? 
 
 Ürün prestij seviyesi; ürünün günlük dilde regular diye adlandırılan yada yine Diecast koleksiyonerlerinin literatürüne basic diye girmiş ürünlerden başlayarak nitelendirilen, ayrıca; limitli üretim, özel üretim, nadir, chase ( çok nadir ) şeklinde de isimlendirilen ve ürünün değerini yükselten yada alçaltan seviyeler için yaptığımız tanımlamadır.

Kutu numaraları önemli mi? 
 
Elbette! İşte bu noktada sizlerle kutuların içerisinden çıkacak hazinenin genel tanımını yapmak faydalı olacaktır;

 
#1 DP FIRSAT KUTUSU* : Bu kutuda sizin için rastgele seçilmiş 
 1 adet regular Hot Wheels yada Matchbox  
 1 adet Greenlight 
 1 adet Mini GT Kaido House bulunmaktadır. 
Ait oldukları yıl , ürünün rengi, modelin markası tamamen rastgele seçimlerle kutunuza koyulur. Ortalama güncel fiyatı: *1080tl+üzerindedir, kampanya  Fiyatı : 750 TL ( kargo dahil değildir! )
 
#2 DP FIRSAT KUTUSU* : Bu kutuda sizin için rastgele seçilmiş 
 1 adet regular hot Wheels yada Matchbox 
1 adet Greenlight ( çok nadir olarak, chase/green machine çıkma ihtimalli )
 1 adet Mini GT Kaido House 
 1 Adet Mini GT kutulu versiyon bulunmaktadır. 
Ait oldukları yıl , ürünün rengi, modelin markası tamamen rastgele seçimlerle kutunuza koyulur. Ortalama güncel fiyatı: *1500tl+üzerindedir Kampanya  Fiyatı :   1100 TL ( bu hazine kutusu ücretsiz kargo ile gelir!) 
 
#3 DP FIRSAT KUTUSU* : Bu kutuda sizin için rastgele seçilmiş 
 2 adet regular Hot wheels yada Matchbox 
1 adet Greenlight ( nadir olarak chase/green machine çıkma ihtimalli ) 
 1 Adet Mini GT Kaido House 
 1 adet Mini gt Mijo CHASE bulunmaktadır.
Ait oldukları yıl , ürünün rengi, modelin markası tamamen rastgele seçimlerle kutunuza koyulur. Ortalama güncel fiyatı: *3080tl+üzerindedir, Kampanya Fiyatı :  2250 TL ( bu hazine kutusu ücretsiz kargo ile gelir! )


BİTMEDİ!!!

Kutu açılışını instagram üzerinden #diecastpazar #hazinekutusu etiketleri ile paylaşarak 2 arkadaşını da aynı gönderiye etiketleyen diecastpazar.com üyesi hazine avcılarına ilk 1000tl üzeri alışverişinde geçerli olmak üzere %10 indirim kuponu tanımlanacaktır. 
 
 Haydi bakalım haizne avına, nasip ksımet!   
 
 *Fırsat Kutusu Kampanyası stoklarla sınırlıdır!
 *Ortalama değerler, diecastpazar.com sitesi ve butik mağaza fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır.
 *Diecastpazar.com kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. 
 
 DP Kampanya Yönetimi 
 

DİĞER KAMPANYALAR

title
title

 AYAĞINIZA SAĞLIK KESENİZE BEREKET

  Tüm koleksiyonerleri, diecast meraklılarını, güzelden anlayanları diecast butik   mağazamıza bekliyoruz. İletişim kısmında ayrıntılı konumuna   ulaşabileceğiniz,   diecastpazar.com butik İstanbul Sultanbeyli'de her gün saat 09:00 da kapılarını açıyor.   Hem bilgi alışverişi, hem görsel şölen, hem de   koleksiyonunuzu genişletmek adına   ne ararsanız burada üstelik şimdi ilk alışverişinizde %10 hoşgeldin indirimi ile ... 

  Buyrun bekleriz. 

 

  AKLINIZ KALMASIN CEBİNİZ FERAHLASIN
   Diecastpazar.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizi, müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek 1 ay boyunca depolarımızda bekletebilir. Tek kargo olarak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Diecatpazar.com depolarında ürünleriniz kendi koleksiyonumuzdaki ürünleri koruduğumuz gibi korunur. Sizde bir ay içerisindeki müteakip her alışverişinizde 1. kargo ödemesinden sonra yaptığınız her kargo ödemesini ay sonunda hesabınıza iade alırsınız. (*müşteri hizmetlerimiz ile iletişim bölümündeki whatsapp numarasından iletişime geçiniz.)

 

 

 ÇOK AL HİÇ ÖDE
 Ve evet her koşulda tek seferde yapacağınız 1250TL üzeri alışverişleriniz için kargo   ücreti ödemezsiniz. 
 Sepetiniz 1250TL üzerinde çıktığında sistem otomatik olarak kargo ücretinizi sıfırlar   ekstra bir işlem yapmak zorunda kalmazsınız. 
 Alışverişlerinizi bu şekilde kargo külfeti olmadan tamamlayabilirsiniz. 

 

VE DAHASI...

Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra tabi ki diecastpazar.com sektörde bir çok konuya öncülük ettiği gibi bir çok ürünü de nasıl Türkiye'ye tanıttı ise üyelerine de gelecek ürünler ile ilgili olarak haberler kısmından duyurularını yapar. 1:64 diecast model dünyası ile ilgili tüm yenilikleri takip eder ve kıymetli üyeleri ile paylaşır. Bilmek en büyük ayrıcalıktır. 

 

Diecastpazar.com güvenli ödeme sistemi altyapısı ve hızlı çalışan profesyonel eticaret altyapısı, nitelikli kargo entegrasyonları ile en geç 24 saat içerisinde ürününüzü yola çıkartmak için disiplinli şekilde çalışır. Hatta öğlen 11: 45 e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

 

Daha nice kolaylıklar, ayrıcalıklar, muhabbet ve paylaşımlarla diecastpazar.com geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sizlere en kaliteli hizmeti vermek için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Destekleriniz için teşekkür eder, oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür dileriz. Niyetler halis olduktan sonra çözülemeyecek sorun yoktur. 

Hepinizi bekleriz... 

DP Ekibi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR