title
title

 AYAĞINIZA SAĞLIK KESENİZE BEREKET

  Tüm koleksiyonerleri, diecast meraklılarını, güzelden anlayanları diecast butik   mağazamıza bekliyoruz. İletişim kısmında ayrıntılı konumuna   ulaşabileceğiniz,   diecastpazar.com butik İstanbul Sultanbeyli'de her gün saat 09:00 da kapılarını açıyor.   Hem bilgi alışverişi, hem görsel şölen, hem de   koleksiyonunuzu genişletmek adına   ne ararsanız burada üstelik şimdi ilk alışverişinizde %10 hoşgeldin indirimi ile ... 

  Buyrun bekleriz. 

 

  AKLINIZ KALMASIN CEBİNİZ FERAHLASIN
   Diecastpazar.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizi, müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek 1 ay boyunca depolarımızda bekletebilir. Tek kargo olarak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Diecatpazar.com depolarında ürünleriniz kendi koleksiyonumuzdaki ürünleri koruduğumuz gibi korunur. Sizde bir ay içerisindeki müteakip her alışverişinizde 1. kargo ödemesinden sonra yaptığınız her kargo ödemesini ay sonunda hesabınıza iade alırsınız. (*müşteri hizmetlerimiz ile iletişim bölümündeki whatsapp numarasından iletişime geçiniz.)

 

 

 ÇOK AL HİÇ ÖDE
 Ve evet her koşulda tek seferde yapacağınız 1000TL üzeri alışverişleriniz için kargo   ücreti ödemezsiniz. 
 Sepetiniz 1000TL üzerinde çıktığında sistem otomatik olarak kargo ücretinizi sıfırlar   ekstra bir işlem yapmak zorunda kalmazsınız. 
 Alışverişlerinizi bu şekilde kargo külfeti olmadan tamamlayabilirsiniz. 

 

VE DAHASI...

Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra tabi ki diecastpazar.com sektörde bir çok konuya öncülük ettiği gibi bir çok ürünü de nasıl Türkiye'ye tanıttı ise üyelerine de gelecek ürünler ile ilgili olarak haberler kısmından duyurularını yapar. 1:64 diecast model dünyası ile ilgili tüm yenilikleri takip eder ve kıymetli üyeleri ile paylaşır. Bilmek en büyük ayrıcalıktır. 

 

Diecastpazar.com güvenli ödeme sistemi altyapısı ve hızlı çalışan profesyonel eticaret altyapısı, nitelikli kargo entegrasyonları ile en geç 24 saat içerisinde ürününüzü yola çıkartmak için disiplinli şekilde çalışır. Hatta öğlen 11: 45 e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

 

Daha nice kolaylıklar, ayrıcalıklar, muhabbet ve paylaşımlarla diecastpazar.com geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sizlere en kaliteli hizmeti vermek için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Destekleriniz için teşekkür eder, oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür dileriz. Niyetler halis olduktan sonra çözülemeyecek sorun yoktur. 

Hepinizi bekleriz... 

DP Ekibi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR